Levertijd:

ZeeVee Z4KSFP10G55-40K

ZyPer4K, SFP+ 10Gbps 1550nm SMF 40km

ZyPer4K, Fiber Optic Transceiver, SFP+10Gbps 1550nm SMF 40K
Adviesprijs(excl. BTW) € 1.320,00
ZeeVee

Aanvullende Informatie

Type switch Nee
Lengte Nee
mamut_mainsupplier Nee
Link fabrikant Productpagina fabrikant
Input Nee
Output Nee
Dealerprijs Nee