Levertijd:

ZeeVee Z4KSFP10G31-10K

ZyPer4K, SFP+ 10Gbps 1310nm SMF 10km

ZyPer4K, Fiber Optic Transceiver, SFP+10Gbps 1310nm SMF 10km
Adviesprijs(excl. BTW) € 330,00
ZeeVee

Aanvullende Informatie

Type switch Nee
Lengte Nee
mamut_mainsupplier Nee
Link fabrikant Productpagina fabrikant
Input Nee
Output Nee
Dealerprijs Nee